taheri

زندگی نامه رئیس جدید اداره آموزش وپرورش آباده طشک

بیوگرافی رئیس جدید اداره آموزش وپرورش اباده طشک

آقای علی طاهری متولدسال۱۳۴۴شمسی در شهر استهبان می باشند که پس از اخذ دیپلم در سال۱۳۶۳به عنوان دانشجوی تربیت معلم در مرکز تربیت معلم شهید رجائی شیراز در رشته امور تربیتی پذیرفته شدند.

پس از فراغت از تحصیل در سال۱۳۶۵در استهبان به عنوان مربی پرورشی مشغول خدمت شدند وپس از آن در سال۱۳۶۸در کنکور سراسری دانشگاهها وموسسات آموزش عالی کشور در رشته مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی دانشگاه شیراز ادامه تحصیل داده وپس از فارغ التحصیلی از این دانشگاه معتبر در استهبان به عنوان مدیر مدرسه راهنمائی، وسپس مدیر یکی از دبیرستان های های این شهر قرآنین ادامه فعالیت دادند

علاوه بر مسوولیت های وی ایشان به مدت۵سال به عنوان مسوول حراست اداره آموزش وپرورش استهبان خدمت کرده وکمتر از یک سال مسوول انجمن اولیاومربیان آن اداره را پذیرفته وآخرین مسوولیت ایشان قبل از این که به عنوان رئیس اداره آموزش وپرورش اباده طشک منصوب شودو ۳ماه بیشتر طول نکشیدمدیر مجتمع آموزشی وپرورشی آیت ا…استهباناتی بوده است.

وی از رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز می باشد.

برای این برادر مکتبی وارزشی که تقریبا در اکثر عرصه های اموزش وپرورش تجربه کسب کرده اند ارزوی توفیق در این سنگر مقدس راداریم

28 پاسخ
 1. avatar
  سید حمید موسوی says:

  سلام بر کاربران عزیز.
  یک نظر در پست قبلی در مورد آموزش و پرورش داده بودم و عرض کرده بودم این مسئولین از کجا پیدا می شوند؟؟ از حراست.

  دوست عزیزم فجر تو که می نویسی ایشان در همه ی عرصه ها تجربه کسب کرده اند بهتر است بگویی ایشان به تمام عرصه ها سر و سامان داده اند.!!!

  جناب طاهری مردم بختگان مهمان نواز و جایگاه مهمانشان چشمانشان است.اول امیدوارم که موفق باشید و در جهت تعالی منطقه برنامه هایی را داشته باشید و بتوانید به نحو احسنت اجرایش کنید.

  آقای غلامرضا عزیزی گل یاد مرحوم استاد جوکان افتادم بی اختیار( خدایش رحمت کند). کاش می شد مطلبی هم در باب این استاد گرانقدر می نوشتی. زیاد از حضور ایشان استفاده نکردم اما همان لحظات اندک مانند چراغی ست که هنگام دیدن معلمین دلسوز و آگاه روشن می شود.

  پاسخ دادن
 2. avatar
  saber says:

  باتشکر از آقای آذرمهر

  در هفته نامه ی عصرنی ریز در زمانی که حدادعادل به دیدار مردم رفت چرا ایشان به منطقه آباده طشک نیامدند؟
  آقای فقیه در سخنرانی خود اعلام می کند باید حقابه به بختگان بدهند چون شهرهای نی ریز، خرامه و استهبان دارند از خشک شدن این دریاچه ضرر می بینند. این هم آدرس لینک این مطلب است.
  http://asreneyriz.ir/images/stories/483/s3.gif
  این مسئولین نی ریز حتی از گفتن نام آباده طشک هراس دارند. چه کسی باید به این آقایان بفهماند بختگان جزء آباده طشک است.
  چرا اینقدر در حق مردم مظلوم آباده طشک ظلم می کنند. آقای فقیه شما که نماینده ولی فقیه هستید و باید به حقوق مردم احترام بگذارید مگر مردم آباده طشک با شما چه رفتاری را داشته اند که حتی از بردن نام این شهر و منطقه هراس دارید. چرا هر جا شده و هر طور که شده نمی خواهید مردم این منطقه طعم عدالت را بچشند. چرا از پیشرفت این منطقه هراس دارید؟
  بحث جدایی حوزه ی انتخابیه می کنید به خیالتان مردم آباده طشک مرده اند و این همه ظلم و تنگ نظری و کوته بینی مسئولان نی ریز را نمی بینند؟ به خیالتان اگر از استهبان جدا شدید ما امثال دکتر امینی نداریم؟ آباده طشک سرزمین نخبه پروری ست که بر خلاف سرزمین شما که تفرقه خیز و نفاق انگیز و یک شهر مرده و در بن بست هستید اینجا آباد است و آباد خواهد ماند.
  ایشان در بخشی دیگر به جاده خرامه نی ریز اشاره می کند چون چشم ندارند از استهبان برای رفت و آمد به شیراز بروند.
  خرامه هم چند سال دیگر خواهد فهمید که از چاه نی ریز با این همه تفرقه انگیزی آبی نخواهد جوشید.
  شما آقای آذرمهر در کل سایت های نی ریز مشاهده کنید نام آباده طشک را با حقارت کامل بیان می کنند چرا بخشی از سایت را به اخبار این شهر اختصاص داده اید. از کاربران نظر سنجی کنید ببینید چند نفرشان علاقه دارند ببینند این قسمت را؟
  چه زمانی ما آباده طشکی ها می خواهیم از خواب بیدار شویم؟

  پاسخ دادن
  • avatar
   محمد says:

   در پاسخ این دوست عزیز باید گفت : اولا دکتر حدادعادل به دعوت حضرت آیت اله فقیه به نی ریز سفر کرده اند ،همانطوریکه دکتر ولایتی به دعوت ایشان در تیرماه به نی ریز سفر کرده اند. ثانیا احیای دریاچه بختگان ،احیای بخش اعظمی از استان فارس است ثالثا محورهای مواصلاتی نقش عمده ای در توسعه وپیشرفت شهرستان ایفا خواهد نمود. در پایان امیدوارم حضور شخصیت ها و مسئولان کشوری موجبات توسعه وپیشرفت شهرستان را فراهم کند.

   پاسخ دادن
   • avatar
    saber says:

    اولا این موضوع رو باید یادآور شوم که نزدیک انتخابات هستیم این آقایان اگر کسی هم دعوت نمی کرد برای ایجاد لابی و رصد تحرکات انتخاباتی حتما خدمت می رسیدند. دوماّ آقای فقیه اگر وکیل مردم هستند باید بدانند که وکیل همه باشند و عدالت را همان طور که در محراب نماز می ایستند رعایت کنند. ایشان مرد بزرگی برای شهرستان هستند اما برای چه با مردم آباده طشک دشمن هستند؟ چرا؟ مگر ایشان نمی دانند دریاچه بختگان جزء آباده طشک است؟ پس چرا در سخنانشان یک جوری انتخاب کلمه می کنند که آباده طشک را حساب هم نمی آورند؟؟؟
    مردم می دانند و این اعمال را در حافظه خود ذخیره خواهند کرد.
    ما هم امیدواریم که مسئولان کشوری بیشتر به منطقه بیایند و ببینند چگونه سالیان سال حق مسلم مردم آباده طشک را مسئولان نی ریز پایمال کرده اند و چگونه این مردم را با وعده های پوچ سرکار گذاشته اند.
    جناب آقای آذرمهر چرا نظر مردم برای شما اهمیت ندارد؟ اگر کاربران سایت بخواهند اخبار نی ریز را مطالعه کنند می روند عصر نی ریز می خوانند. اینجا هم اگر هستیم به دلیل این است که اخبار شهر و مسایل مربوط به شهر خودمان را ببینیم.

    پاسخ دادن
    • avatar
     babak says:

     عابدان کین جلوبر محراب منبر می دهندچون بخلوت میروند وانکا ر دیگر میکنند پرسشی دارم زدانشمند مجلس باز پرس توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند

     پاسخ دادن
    • avatar
     جواد says:

     حالا فرض کن دریاچه بختگان را هم گفتند دریاچه بختگان آباده طشک آیا حلال مشکلات است؟ بیائیم برای حل مشکل و احیاءکاری کنین ونه اینکه ایراد بنی اسرائیلی بگیریم؟ اصلا ما که اینقدر تعصب داریم چرا یک گزارش مشروح از وضعیت دریاچه رو سایت قرار نمی دهیم

     پاسخ دادن
 3. avatar
  سعید says:

  با توجه به سوابق آقای طاهری واون صحبت هایی که من با دوستانم در استهبان داشتم با توجه به حضور چندین ساله در حراست مدیریتی آرام وبی تفاوت تا زمانی که شاید نارضایتی ومسئله ای پیش بیایید شاید برای آرام کردن افکار حرکتی کنند .دوستان کافی است طی یک هفته به رفتار ایشان دقت کنند تا به عمق موضوع پی ببرند

  پاسخ دادن
 4. avatar
  ابوالفضل طهماسبى says:

  در صورت امکان در پستى جداگانه مطلب زیر را درج فرمایید.
  ——–
  بختگان از ظلم هاى روزگار،
  اینچنین در گوشه اى تنها شده،
  او فقط تنها به جرم سادگى،
  سالها هم خانه ى غمها شده،
  بشکند دستى که با لوح و قلم،
  نقشه ى یک ظلم را ترسیم کرد،
  دید پرپر گشتن لک لک ولى،
  آب را در پشت سد تقسیم کرد،
  شاد بودند عده اى آن روزها،
  عده اى اما در اینجا غرق غم،
  گشت سهم عده اى جشن و سرور،
  لیک سهم بختگان صدها ستم…ادامه دارد.
  با سلام و عرض ادب،خدا را شاکرم که توفیق بیان مظلومیت هاى جامعه به طریق شعر را دارم که امیدوارم علاوه بر مفید واقع شدن،تلنگرى به مردم به ویژه مسئولان جهت توجه به این موضوعات باشد.
  بنده حقیر همانگونه که در مطالب گوناگون عرض کرده ام،قصد متشنج کردن اذهان عمومى را ندارم و فقط به خاطر اینکه مولایم على (ع) پیرو حق و حقیقت و عدالت و دشمن ظلم و ستم بوده است،تلاش میکنم تا به مولایم على (ع) اقتدا نمایم،از همین رو با جمع آورى صدها بیت از مجموعه اشعار بختگان و افزایش روز افزونشان،فعلا از انتشار مجموعه شعر”بختگان سرفرازان” چه به صورت کتاب موبایل وچه به دیگر شکل ها خوددارى میکنم تا با مشورت صاحبنظران تصمیم اصلى گرفته شود،شما سروران هم میتوانید با مراجعه به آدرس اینترنتى:
  http://www.takatlasi.blogfa.com
  ،بنده را با نظرات خود یارى فرمایید.
  در پایان از همه ى شما براى ظهور حضرت ولى عصر(عج) التماس دعا دارم،خدا یار و نگهدارتان باد.

  پاسخ دادن
 5. avatar
  جاوید says:

  سلام و عرض ادب
  سایت بسیار خوبی دارید و بدون شک باعث پیشرفت شهر خواهید شد
  لطفا در صورت امکان با توجه به نزدیک شدن به ترم بهمن در دانشگاه و تبلیغات گستره دانشگاه آزاد شهرستان های مجاور دست دوستی و ما به سوی شما است و از شما مهریانان بختگانی درخواست تبلیغ گسترده برای دانشگاه آزاد و پیام نور داریم
  خداوند یار و نگهدارتان

  پاسخ دادن
  • avatar
   فجر says:

   با سلام خدمت خانم جاوید
   از لطف شما ممنونیم. ما از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.
   اگر مطلبی در این مورد دارید آنرا به ایمیل azizi.h.66@gmail.com ارسال نمایید. امید است همکاری شما با مسئولین سایت باعث افزایش کیفیت سایت گردد.
   با تشکر

   پاسخ دادن
  • avatar
   مریم معترض says:

   با سلام خدمت خانم جاوید، به نظر بنده دانشگاه آزاد و پیام نور نه تنها در شهر آباده بلکه در اکثر مناطق فقط دید مردم جامعه رو به سوی مدرک گرایی کشانده اند نه سواد. اگر به تمامی کادر اداری و آموزشی نگاه کنید قطعا متوجه منظور بنده خواهید شد. دانشگاهی که با تبلیغات دانشجو پذیرد که دانشگاه نیست!!!

   پاسخ دادن
 6. avatar
  جاوید says:

  با تشکر از مسئولین سایت
  مطمئن باشید دانشگاههای قوی یعنی شهرستان زیبا.با فرهنگ و متمدن پس همراه به ما کمک کنید

  پاسخ دادن
 7. avatar
  جاوید says:

  و برای دانشگاههای شهر تبلیغ کنید و مطمئن باشید تاثیر گذار هست ورودی امسال بیشتر از شهرستان پاسارگارد بود و خیلی از دانشجویان تبلیغ زیبای شما و دلوسزان بختگان و سایت های دیگر رو دیده بودند
  سپاسگذارم

  پاسخ دادن
 8. avatar
  - says:

  جالب بود شما عزیزان هم برای غیرهمشهریانتنون مخصوصا همشهریان آن عزیز! فرش قرمز پهن میکنید.
  قطعا (احتمالا!!!) تو آباده بهترش نبوده یا اینکه…

  پاسخ دادن
 9. avatar
  سارا says:

  سلام خانم جاوید شما علاوه بر کمیت باید دنبال کیفیت هم باشید مثلا نه انجمن علمی هست نه گروه های تحقیق ونه از کانون های موسیقی وقرآن کلا چیزهایی که در جاهای دیگه دانشجویان دارند وبا آن احساس دانشجو بودن میکنند وگرنه کلاس رفتن صرف چه فرقی با مدرسه داره

  پاسخ دادن
 10. avatar
  محمد دهقانی says:

  اینم خدمت آقای مظلومی و محمد سقایی که میگن طرح شهرستان های ایران در هیئت دولت فعلا متوقف شده!!!!

  دولت با توجه به بافت جغرافیایی منطقه و با هدف توزیع بهینه و عادلانه خدمات، با ایجاد چند شهرستان جدید در استان های تهران، خوزستان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد موافقت کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده(۱۳) قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری-مصوب ۱۳۶۲- تصویب کرد؛ شهرستان پردیس به مرکزیت شهر جدید پردیس از ترکیب بخش های بومهن و جاجرود در تابعیت استان تهران ایجاد می شود.

  همچنین بخش بومهن به مرکزیت شهر بومهن از ترکیب دهستان های گلخندان و کرشت در تابعیت شهرستان تهران و بخش جاجرود به مرکزیت روستای خسروآباد از ترکیب دهستان های جاجرود و سعید آباد در تابعیت شهرستان تهران ایجاد می شود.

  بر این اساس، دهستان های گلخندان، کرشت، جاجرود و سعیدآباد هم در تابعیت بخش مرکزی شهرستان تهران ایجاد می شود.

  ایجاد شهرستان حمیدیه در استان خوزستان

  بر اساس مصوبه دیگر دولت، شهرستان حمیدیه به مرکزیت شهر حمیدیه از ترکیب بخش مرکزی شامل دهستان های کرخه و دهکده و بخش گمبوعه شامل دهستان های طراح و جهاد در تابعیت استان خوزستان ایجاد می شود.

  همچنین دهستان دهکده به مرکزیت روستای دهکده در تابعیت بخش حمیدیه شهرستان اهواز و بخش گمبوعه به مرکزیت روستای گمبوعه بزرگ از ترکیب دهستان های طراح و جهاد در تابعیت شهرستات اهواز ایجاد می شود.

  ایجاد شهرستان قصرقند در استان سیستان و بلوچستان

  بر اساس مصوبه دولت، شهرستان قصر قند به مرکزیت شهر قصرقند از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر قصرقند از ترکیب دهستان های هیت و هلونچکان، بخش ساربوک و تلنگ در تابعیت استان سیستان و بلوچستان ایجاد می شود.

  همچنین دهستان هیت به مرکزیت روستای هیت، دهستان خمیری به مرکزیت روستای خمیری، دهستان شارک به مرکزیت روستای شارک، بخش ساربوک به مرکزیت روستای ساربوک و بخش تلنگ به مرکزیت روستای تلنگ در تابعیت شهرستان نیکشهر ایجاد می شود.

  ایجاد شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد

  همچنین با تصویب هیئت وزیران، شهرستان لنده به مرکزیت شهر لنده از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر لنده مشتمل بر دهستان های طیبی گرمسیری شمالی و عالی طیب و بخش موگرمون در تابعیت استان کهگیلویه و بربراحمد ایجاد می شود.

  بر این اساس، دهستان وحدت به مرکزیت روستای وحدت آباد، دهستان شیتاب به مرکزیت روستای شیتاب و بخش موگرمون از ترکیب دهستان های شیتاب و وحدت در تابعیت شهرستان کهگیلویه ایجاد می شود.

  این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

  پاسخ دادن
 11. avatar
  رامین says:

  سلام خدمت همه همشهریان عزیز ، والا بنده ترم آخر این دانشگاه هستم و کاملاً از کیفیت آموزش و تدریس استادان راضی هستم ، و بوده ام ، و مطمئن باشید که اگر کارشناسی هم برای این دانشگاه بیاید اولین کسی که ثبت نام می کنه خود بنده هستم ، مگه تبلیغ برای دانشگاه چه عیبی دارد ، اگه شبکه پنج رو دیده باشید دانشگاه آزاد قادر آّباد مرتب از طریق تلویزیون داره تبلیغ میکنه ، هر چه دانشگاه ها مون بزرگ تر بشن پیشرفت خودمون و فرهنگ خودمون بیشتر میشه دوست عزیز ….

  پاسخ دادن
 12. avatar
  دانشجو says:

  آقای رامین
  منظرو شما این است؟ کیفیت دانشگاه آزاد در دادن مدرک خیلی بالاست!!!
  کدوم کیفیت. ما که چیزی ندیدم. مدرک های امروزی شده پول. پول بده مدرک بگیر.
  بله اگه دکتری هم داشت شما با شوق شرکت میکردی. این که یک چیز بدیهی است. چون پول می دی مدرک میگیری.

  پاسخ دادن
 13. avatar
  جوادی says:

  به گزارش مهر، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت کشور با ایجاد شهرستان‌های قرچک، عسلویه، میرجاوه، هامون، نیمروز، سامان و بن در استان‌های تهران، بوشهر، سیستان و بلوچستان و چهارمحال و بختیاری موافقت کرد.
  http://www.asriran.com/fa/news/250259/عسلویه-رسما-شهرستان-شد

  پاسخ دادن
 14. avatar
  جاوید says:

  خدمت مسئولین آباده طشک که با مردم فریبی میگویند:به علت نداشتن بودجه دولت طرح ارتقا بخش ها را به زمان دیگری واگذار کرده است
  آقای موسوی.مظلومی و محمد سقایی

  دولت با توجه به بافت جغرافیایی منطقه و با هدف توزیع بهینه و عادلانه خدمات، با ایجاد شهرستان های قرچک، عسلویه، میرجاوه، هامون، نیمروز، سامان و بن در استان های تهران، بوشهر، سیستان و بلوچستان و چهار محال و بختیاری موافقت کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده(۱۳) قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری-مصوب ۱۳۶۲- تصویب کرد؛ شهرستان قرچک به مرکزیت شهر قرچک از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر قرچک شامل دهستان های ولی آباد و قشلاق جیتو در تابعیت استان تهران ایجاد می شود.

  ایجاد شهرستان عسلویه

  بر اساس مصوبه دیگر دولت، شهرستان عسلویه به مرکزیت شهر عسلویه از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر عسلویه شامل دهستان های عسلویه و اخند و شهر نخل تقی و بخش چاه مبارک در تابعیت استان بوشهر ایجاد می شود.

  همچنین دهستان اخند به مرکزیت روستای اخند، دهستان چاه مبارک به مرکزیت روستای چاه مبارک و بخش چاه مبارک در تابعیت شهرستان کنگان ایجاد می شود.

  ایجاد شهرستان میرجاوه

  بر اساس تصمیم هیئت وزیران، شهرستان میرجاوه به مرکزیت شهر میرجاوه از ترکیب بخش مرکزی متشکل از دهستان های حومه و انده، بخش لادیز و ریگ ملک در تابعیت استان سیستان و بلوچستان ایجاد می شود.

  همچنین دهستان جون آباد به مرکزیت روستای جون آباد، دهستان حومه به مرکزیت روستای پاسگاه میل هفتاد، دهستان انده به مرکزیت روستای انده، دهستان تهلاب به مرکزیت روستای موتور گمی، دهستان ریگ ملک به مرکزیت روستای ریگ ملک و بخش های لادیز به مرکزیت روستای لادیز و ریگ ملک به مرکزیت روستای ریگ ملک ایجاد می شود.

  ایجاد شهرستان هامون و نیمروز

  بر اساس مصوبه دولت، شهرستان هامون به مرکزیت شهر محمد آباد از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر محمد آباد شامل دهستان های محمدآباد و لوتک و بخش تیمورآباد و شهرستان نیمروز به مرکزیت شهر ادیمی شامل بخش مرکزی به مرکزیت شهر ادیمی از ترکیب دهستان های ادیمی و بزی و بخش صابری در تابعیت استان سیستان و بلوچستان ایجاد می شود.

  همچنین دهستان قائم آباد به مرکزیت روستای قائم آباد، دهستان سفیدابه به مرکزیت روستای سفیدابه، بخش صابری به مرکزیت روستای قائم آباد، بخش تیمورآباد به مرکزیت روستای تیمورآباد ایجاد می شود.

  ایجاد شهرستان سامان و بن

  بر اساس مصوبه دیگر دولت، شهرستان سامان به مرکزیت شهر سامان از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر سامان شامل دهستان های سامان و چما و بخش زاینده رود و شهرستان بن به مرکزیت شهر بن از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر بن شامل دهستان های وردنجان و حومه و بخش شیدا در تابعیت استان چهار محال و بختیاری ایجاد می شود.

  همچنین دهستان حومه به مرکزیت روستای شیخ شبان، دهستان شیدا به مرکزیت روستای حیدری، دهستان زرین به مرکزیت روستای گرم دره، دهستان چما به رمزیکت روستای چم چنگ، ساربوک و دهستان چما به مرکزیت روستای چم چنگ و بخش زاینده رود به مرکزیت روستای هوره در تابعیت شهرستان شهرکرد ایجاد می شود.

  این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

  پاسخ دادن
 15. avatar
  ناشناس says:

  سلام به همه دوستان عزیز

  در خصوص شهرستان شدن آباده و موارد مرتبط با آن چند نکته را می خواهم عرض کنم:

  ۱- شهرستان شدن حق مردم آباده هست و هیچ شکی در این واقعیت نیست و امیدواریم که مردم به حق خود برسند

  ۲- من فکر می کنم آقای نماینده محترم ( سقائی) به طور جدی پیگیر مسئله نیستند. ایشان حد اقل دو دوره نمایندگی خود را مدیون وعده داده شده به مردم آباده برای شهرستان شدن هستند. ایشان فکر می کنند که اگر آباده شهرستان شود و به تعبیری به حق خودش برسد، دیگر باید وعده چه بدهد تا رای مردم را بگیرد. از طرفی اگر آباده شهرستان شود احتمال اینکه اختلافات با نی ریز کمتر شود و بالاخره برای مجلس با هم توافقاتی حاصل کنند وجو دارد و لذا شانس نمایندگی با وعده دروغ برای ایشان کمتر می شود

  ۳- نخبگان و بزرگان شهرستان نی ریز و آباده طشک مخصوصا آنهائی که در مسائل انتخاباتی فعال هستند اشتباهاتی را در انتخاب مسیر درست مرتکب شده اند که نتیجه آن امروز این شده که می بینیم. سقائی کمترین توجه را در سالهای گذشته که نماینده شده به شهرستان نی ریز و خصوصا بر خلاف وعده های دروغین، به بخش آباده داشته است. تعجب این است که هنوز برخی از افراد از وی تعریف و تمجید می کنند. البته نماینده اهل بده و بستان شخصی هستند و برای یک عده محدود بد نیست. آنهائی که ضرر می کنند توده های مردم هستند .

  ۴- راه درست برای آینده این است که بزرگان و نخبگان شهر نی ریز و سه بخش تابعه ( آباده، قطرویه و پشتکوه) بدور از تعصب منطقه ای با هم توافق نمایند و یک فرد را که دارای تعهد و تخصص و شانس رای آوری بالائی است را انتخاب کنند و برای همیشه به سلطه سقائی بر شهرستان خاتمه دهند. مبنا برای انتخاب شایسته سالاری و عدالت منطقه ای باشد. یعنی اگر ۳ دوره نماینده از شهر نیریز بوده بایستی حد اقل ۳ دوره هم نماینده از بخش های تابعه باشد و بخش ها هم با هم هماهنگ شوند که چه کسی را کاندید کنند که شانس رای آوری داشته باشد و عدالت بین بخش ها هم برقرار گردد.

  پاسخ دادن
 16. avatar
  saber says:

  سلام به همه دوستان عزیز
  ناشناس عزیز
  شما نظاره گر اتحاد مردم و نخبگان نی ریز در طول انتخابات گذشته بوده اید؟ این همه اختلاف را ندیده اید؟ چگونه پیشنهاد این موضوع را می دهید که اتحاد با نی ریز برای انتخاب فردی برای مجلس؟ این موضوع بسیار ساده لوحانه می باشد.
  از طرفی طرح شهرستان شدن آباده طشک اگر تا الان اعلام نشده است به دلیل همین کینه توزی ها و چشم موفقیت مردم آباده طشک نداشتن همین مسئولین با غیرت و با شرف نی ریز می باشد.
  سقایی اگر کاری هم برای آباده نکرده حقی هم ضایع نکرده. مداوم تمامی مسئولان پیگیری لازم را دارند اما در جایی لابی های نی ریز اجازه نمی دهد که آن هم به احتمال بسیار زیاد در آینده ای نزدیک با شکست روبرو خواهد شد.
  از شما می پرسم در چند دوره که مردم آباده طشک با نی ریز در انتخاب نماینده متحد بودند چه کارهایی برای آباده طشک انجام شد؟ چه کارخانه ای؟ چه دانشگاهی؟ چه موسسه ای؟ چه امتیازی؟ چه کار مثبتی این ها برای منطقه کردند؟ حتا زمانی هم که نماینده از شهر خودمان بود امتیاز کارخانه فولاد که قرار بود در آباده طشک اجرا شود با هزار سنگک اندازی و لابی کاری گرفتند.
  ما کارمان با نی ریز با شهرستان شدن تمام نخواهد شد. کینه توزی مسئولان نی ریز در اینهمه سال فراموش مردم نخواهد شد. حق کشی ها و حق خوری ها از یاد مردم فراموش نخواهد شد.
  اگر همت مردم شریف منطقه در سرمایه گذاری نبود همین اندک کارخانه ای که در آباده می بینیم هم نبود.
  ما زیر نظر شهرستانی هستیم که از منابع معدنی مالیات اخذ می کند برای آبادانی خودش و این با مدرک مستند موجود است و حتا یک ریال هم اجازه نمی دهد در بخش آباده طشک هزینه شود. شما اگر از این موضوع که ریالی از منابع مالیاتی اخذ شده که به منظور آبادانی از معادن گرفته می شود و در آباده طشک توسط نی ریز هزینه شده است نام ببرید متشکر می شوم.

  پاسخ دادن
 17. avatar
  قهرمانان آباده says:

  درود بر صابر عزیز افرین با جوابیه قشنگ و بحقتان قطعا” این باور تک تک مردم آباده هست و این اتحادها ی یکطرفه که یکی سود میبره ودیگری زیان معروفه به اتحاد انگلی که طرف مقابل در پی کسب منافع از ناحیه دیگری است دیگه بعد این همه تجربه و این همه اجحاف و بی عدالتی حماقت محض هست فریب این شیو ه ها رو خوردن من نمیدونم نی ریزی ها در باره جوانان و مردم آباده چی فکر کردن یعنی اینقدر ما ساده و بیسوادیم که شماها مارو توصیه میفرمایید که اشتباه کردیم ما چند سالی هست داریم در صندوقها جواب لابی گری شماها رو در سنگ اندازی مقابل شهرستان شدن آباده میدیم باید بدانید انتخاب مسئولینتان هم داره توسط لابی های آباده انجام میشه وبزودی بیشتر در این خصوص متضرر میشید اگه باز هم دست از سر اباده بر ندارید هر های یه هوی داره شاید شما آباده رو دست کم گرفتید اینو فقط عاقلان دانند شما به اتخاد جدیدتان با خرامه بیندیشید این حنا دیگه رنگی نداره این انفکاک رو به فال نییک میگیریم و بزودی جشن شهرستان شدن رو میگیریم بدور از استرس دعوت شدگان کشوری از ناحیه شماها فراموش کردید رییس جمهور احمدی نژاد هست و با هر لابیگری و سفارش مخالف از شیوه های رییس جمهور اینه که بر خلاف سفارشات و دخالتها عمل میکنه واقعا” شخصیت ستودنی داره فقط اونه که با عدالت عمل میکنه وبزودی هم طرخ شهرستان شدن آباده رو هم اعلام میکنه
  درود بر مردم قهرمان آباده

  پاسخ دادن
 18. avatar
  نی ریزی says:

  سلام هم مردم نی ریز وهم اباده درخواب غفلتند!اقای نماینده ازهمین الان داره نیروهای نفوذیش رادرپستهای حساس جایگزین می کند!وگرنه حالاحالاهاایشان نماینده مدام العمرخواهدبود!وازهیچکس کاری ساخته نخواهدبود!

  پاسخ دادن
 19. avatar
  عزیزی.م says:

  به همه عزیزان این خبر رو میدم که بحث شهرستان شدن اباده طشک تموم شد
  این بار دیگه مطمئن باشید که همه چی تمومه
  اماده برگزاری جشن ارتقا اباده طشک بشید
  بالاخره به ارزوی چندین سالمون رسیدیم
  از این به بعد راه پیشرفت مشخص تر و باز تر هست
  باید از کلیه کسانی که در ارتقا اباده طشک زحمت کشیدن تشکر کرد

  این خبر کاملا تایید شده است

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>